Kuchyně Michelle

Kuchyně MICHELLE vystihuje anglicko francouzký styl s nádechem venkova. Celá tato setava a její jednotlivé moduly jsou navržené tak, aby splňovaly veškeré ergonomické zásady. Korpus jednotlivých skříněk je zhotoven z nerozebiratelných lepených spojů.

Jako materiál je použito smrkové řezivo opracované v kombinaci se smrkovou překližkou a smrkovou spárovkou. Kuchyň je navržena tak aby se dala skládat z jednotlivých modulů skříněk a tím bylo dosaženo příjemného vzhledu. Výška spodních skříněk dle ergonomického řešení je ve dvou rozměrových variantách a to o rozměru 840mm a 880mm (rozměr bez pracovní desky). Jako pracovní desku lze použít vysokotlaký laminát s posformingovou hranou v tloušťce 38mm a nebo celodřevenou bukovou nebo dubovou spárovku tloušťky 38mm.

Další alternativním řešením je použití přírodní žuly, kompozitního materiálu od firmy Technistone. Dvířka jsou zhotovená ze smrkových vlysů spojené nerozebiratelným lepeným spojem. Výplň rámu lze použít ve 4 variantách překližka, laťky, čiré sklo a překližka doplněna o gravírované ornamenty různých tvarů. Jako spotřebiče lze použít veškeré produkty nabízené na trhu dle požadavků zákazníka.